בלוג Vacay

חיפוש

עסק בגיל 60

אודות ההעסק והאני שלי והמשפחתי השותפה בו:

אישי בגיל שלישי

מה פתאום בגיל השלישי- תהליכים והפיכות

פרק ב של החים , איש שאיתו רוצים להזדקן , המרחב שיש לנו ובתוכנו .

כמובן האנרגיות שלי שעולות ויורדות, כך נוצרו סיפורי אלף לילה ולילה ותוכניות ומעשיות. היו מסעות של 26 שנות נישואים ,ואז בחרתי לחיות אחרת קמתי ועזבתי.– חזרתי לארץ לחיפה מגורי הורי ואחותי איישתי עצמי במקום עבודה וחיים ממש בטוב.אני ובן זוגי.

10 וחיצי שנים שכירה בחברת אופנה ניפלאה משאי גב ופריצות דיסק ,ואז החלטתי ,הגיע עכשו

זמן פרישה.

המרחב הרוחני צמח ופרח לו .ומזה הצורך להרגיש גם קצת בשאנטי של פנסיה ,ועברנו חזרנו (אחרי 10 שנים בחיפה)לגור בקיבוץ כי בעלי בן קיבוץ .

הצורך להיות נוכחת ,רלוונטית וזהות חדשה. אחרי הרבה שנים של מגורים בחו"ל וטיסות לדרום אפריקה וחזרה, שנתיים בסין וחזרה . שני ילדים בוגרים הנשואים ובעלי לשעבר בנקוק, מסתבר שבנקק הפכה למקום מכונן עבורינו עד היום.

בבנקוק מתגורר בני הצעיר עם כלתי ונכדתי בת השנה. ויחד

הקמנו מיזם פרנסתי מתוך גרעין משפחתי קטן . בחיוך אוהד בקבלת סימבולי בודהה ,מאכלי תאיילנד,הצבעוניות, האנשים , השווקים , מעורבב עם האוכל היהודי וביקור בחב"ד.

הרגשתי חיבור ולמדדתי להשתמש בנוחות החשובה לאדם ועשיית וביצוע רעיונות שאותם אוהבים.

כך הלכתי עם משפחתי לכיוון של בגדים נעים לגופך נאים. גלביות צבעוניות ונוחות. וכך הקמתי , פיתחתי , יזמתי ובשיתוף המשפחה נולד עסק המבטא את האותנטיות שבתוכינו.

והבגדים הנעים והזזים והאופנה והלבושת, תחום עבודתי כשכירה ברשת אופנה ,לקחה אותי לתובנה שאופנה מרפא.איך? התאמה לגוונים שלך,שיער לאיפור,וכו,התאמה לגוף ולאנרגיה האישית,נועז,צנוע,אקסטראוגנזה,שונה,חשוף,צנוע וכו,וגם לאקססוריז השפעה מרוממת על מצב הרוח.

הסטייל האישי שלי. להיות קצת שונה, לערבב בין חדש וישן. צמוד והרבה רחב,ליבחור צבעים. הוליד את מה שאני היום.

תימרוני איור יחד עם כלתי שהיא מעצבת כישרונית מאוד ,הכל החל לירקום עור וגידים.

לא למדתי עיצוב אבל הגיזרות ,הצורות,הנוחות באות לידי ביטוי במיזם הזה שכל אחת יכולה לנוע בבגדיה כאוות נפשה וחשקיה.אז עושים אב טיפוס בוחרים יחד בדים און ליין שצוות המשפחה בשוק הבדים וחושבים ממציאים ומחליטים.

כלתי היא מעצבת וגם מתמחה בהוט קוטור.

בני על מיחשוב אסטרטגיה ויחד איתי עשינו ראש גדול שרמה והרגיש בדים כך נולד מיזם האופנה VACAYWEAR

ללבוש לנוע להרגיש נאה : ליום יום, ליציאה,בוהמיין סטייל ,גלביות ולחיות בהנאה והנעה עם בעלי הצלם החשב איש המגן עלי שליבי דואב,לוחם שריון מלחמת יום כיפור ,איש כתיבה ועץ איתן,הרוח שבגבי, ושל המיזם /.

וחיי המיוחדים לפני הגיל השלישי משפחה דעתנית מצליחה אבא ממקימי הכור האטומי בדימונה (בנתיים ניפטר) אז בית ספר ותיכון היו בבאר שבע. וגם של אחותי שצעירה ממני ב 7 שנים.אנקדוטה: עצם היותי תלמידה עם ציונים עצובים- חבר של ההורים ,מימי שבתות מסורת ותפילה בבית כנסת , מנהל תיכון דתי בבאר שבע הציע שאתקבל לתיכון אצלו לכיתה הטובה ואנסה את מזלי.

אחרת –הורי אמרו לי אצטרך ללכת למקיף רגיל למגמת "תפירה" . בדיעבד הללויה לולא זה קרה...שם היה מקומי היצירתי אבל קולי היה חלש , בבית דעתני למדי.וכניאה הגמת התפירה לא הייתה מספיק כשירה לדעת הורי. והבנתי.

אז תיכון ניגמר כלא היה, גיוס כחייל בודד היה האקסטרים השווה שלי,שם נחטפתי על ידי בעלי שאהב אותי יותר מאשר אני אותו לדבריו וההמשך הסטוריה. 26 שנות נישואים משפחה ,חברים עוטפים וזה מה שעזר לי להישאר ובעל שאהב וריסק לסירוגין עד שקמתי , והייתי עושה זאת שוב. כל אחד לדרכו.מחתיכות קטנות נוצרה שמיכת טלאים נהדרת.......אז השנה האחרונה הייתה הבראה אחרי כאבי גם מנוחה וספירטואל שנע וזע בציבעי הבדים הבגדים האופנה שמחזקת תחושה,מראה,ביטחון וריפוי הנשמה.

והנה אני כאן לרשותכם אוהבת את הפריטים שיצרנו – מגישה לכם את מה שאולי תירצו לאהוב כמו שאני אוהבת ויחד איתי.

בהערכה ,לתגותכם מחכה ,שתפו והעבירו ותמיכה חשובה לפריחה ושיגשוג של עסקים קטנים

  • VACAYWEAR שם שמבטא לבוש לחופש,לבוש חופש

- VACAY

אפשר לקפל רגליים בתוך גלביה ולחלום וליבהות

שלכם ורדה

Vacaywear.varda@gmail.com

#אופנה #סטייל #מידותגדולות #בלוג

18 צפיות

© 2019 by VacayWear

054-4325285

logo-black_0.png