אודות

היי חברות,

מעל 30 שנה אני מתעסקת בענייני לבוש ואופנה לעצמי.

למרות ששמרתי את האהבה לבגד לעצמי, נשאלתי ויעצתי למקורבות אלי ואפילו עניתי לשאלות  ברחוב - מאיפה הבגד, איפה מצאתי את הפריט, מה אני לובשת ועוד.

כשאני מסתכלת אחורה, אני מבינה שבנערותי הרגשתי וכאבתי בגלל הרצון להתלבש ולבחור ביגוד שביקשתי ולא קיבלתי. בגיל 14 עשיתי בייביסיטר ובכסף שקיבלתי הלכתי ועשיתי עגיל באוזן. מעניין שבבית לא ממש הסכימו אבל קיבלו באהבה רבה. שנתיים אחרי זה אימי עשתה גם.

הסגנון שלי היה כוכב, סוד שלי שנתן לי כוח, ידעתי שאיכשהו ומתישהו  אתעסק עם ביגוד וסביב ביגוד.

כוכב הרוח, ההשראה הפנימית שלי והעסק נולדו בגיל 60.

אתר VacayWear עלה לאוויר בפברואר 2019.  פברואר הוא החודש בו נחגג ברחבי העולם יום הרוח האנושית כיום הוקרה למחשבה החופשית של הרוח האנושית. פרק ב של חיי הוסיף רוח ואבקת קסמים ויצרתיות וההשראה שהייתה בתוכי לפרוץ החוצה. פרק ב והגליל העליון נתנו לי תנופת קידמה ועשייה IN MY WAY  כפי שהשיר של נינה סימון זמרת השראתית שהשאירה חותם מוזיקלי חזק עלי.

בבנגקוק מצאתי את הרוח ויחד עם בני וכלתי ונכדתי הקמתי עסק משפחתי המחבר בין תאילנד לישראל. בתאילנד - שם המתפרה, הבגדים וחלק נרחב מהעשייה,עסק משפחתי עם כלתי בני ונכדתי שמתגוררים בבנקוק.

בישראל - הסטודיו, החזון, התכנון, השיווק, הצילום וכל השאר.

קיראו עלינו בקטגוריה: מי אנחנו

העסק שלנו מייצר בגדים בכיוון שורשי, שיבטי, בוהו כמו גלביות, קימונו, חולצות חופשיות ועוד.

אכן הבגדים נותנים מקום לרוח האנושית. הם קלילים, הם מגיעים במידות שונות ונדיבות, הם הופכים לכסות מגנה, אופנתית, מיוחדת ושונה. חייתי שנים בחו"ל השווקים והריחות, הטעמים, בתי התפילה, המלבושים לקחוני לאהבת החופש שבלבוש, סטיילסטייל, קאנטרי, ג'יפסי, בוהוו, בשילוב נגיעות מחוייטות כמו ג'קט או מכנס. האילתורים והערבובים עושים תחושה של ייחודיות ותעוזה.

 

ככה אני אוהבת את זה וממחישה ומראה זאת דרך העסק המשפחתי שממש בנפשי.

תחושה של חופש לבוש שזה פירוש שם העסק VacayWear ריפוי בלבוש, בגדים לגור בתוכם.  מודל יופי אצלנו זה המידות המגוונות שבחרנו לסמן אותם בהיקפי ס"מ בתיאורים של הפריטים כדי שיתאימו לכל המידות ויספקו השראה דרך בדים והדפסים וגוונים וצבעים חלקים שונים. כנסו לעמוד המידות שלנו.

אנחנו מייצרים פריט אחד בכל מידה מכל דגם, לפי הבדים שאנחנו בוחרים  ומלקטים ובכמויות קטנות. הבחירה לייצר כך את הפריטים שלנו, שלא בכמויות מסחריות, היא כדי ליצור תחושת בוטיק, משהו מיוחד שהוא רק שלך.

כל השנים נושא הייעוץ בלבוש נעשה בשקטובהנאה רבה. העדפתי להיות מאחורי הקלעים ועכשיו אני רוצה להיות גם מקדימה.

10 וחצי שנים עבדתי ברשת ידועה גם כמוכרת בתחילה וגם כמנהלת חנות ובצוות מנטוריות, ליווי צוותים ברשת והכשרת עובדים חדשים שהתקבלו .

מסך כל חוויותיי, יצרתי היום את הכוכב שלי. כוכב דולק, ומואר ומוגש החוצה - כשאני בפרונט - לשירותכם באהבה.

בקרו באתר, פרגנו בפייסבוק ובאינסטגרם ובכלל לעסקים הקטנים והכוכב של כולנו יאיר.

השאירו הודעות בווטסאפ ואשמח להשיב במהירות שאוכל.

 

חדר התצוגה בביתי בקיבוץ עמיעד ישמח לארח אתכן בתיאום מראש. כך תיראו את הפריטים ופינת האונליין שממנה אני מקבלת הזמנות, אורזת למישלוח, ומשוחחת עם בנקוק מרכז העסק והמתפרה ,עסק משפחתי ומתכננים עיצובים וקונים יחד בדים.

 

 

לשירותכם - ורדה

תודה ענקית לחברתי היקרה  Photographer @tallyguy15 שליוותה וצילמה את פריטי VacayWear ביצירתיות רבה, ואותי בלבוש האותנטי של החברה והכל לקניה באתר.

© 2019 by VacayWear

054-4325285

logo-black_0.png